Пам’ятаємо. Перемагаємо. Чекаємо миру.
Дата: 08.05.2026 11:40
Кількість переглядів: 22
Маки пам’яті цвітуть у полі,
Тихо шепчуть про страшну війну.
Ми героїв пам’ятаєм долю
І чекаємо мир та тишину.
Сьогодні у нашому ліцеї відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення . 8 травня ми вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув у роки Другої світової війни, та згадуємо ціну миру для кожної родини і кожної країни.
Учні та вчителі ліцею долучилися до тематичних виховних годин, хвилини мовчання, інформаційних виставок і пам’ятних заходів. Символом цього дня став червоний мак — знак пам’яті, скорботи та вдячності.
Ми пам’ятаємо подвиг тих, хто загинув за мир і віримо, що єдність, людяність та взаємоповага є найважливішими цінностями для майбутніх поколінь.
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Чекаємо миру




