Ніколи знову.
Дата: 08.05.2026 13:46
Кількість переглядів: 20
Учні 9-В класу разом із класним керівником Світланою Костянтинівною провели тематичні заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Під час години спілкування учні згадали трагічні сторінки історії, обговорили важливість миру, людяності та пам’яті про подвиг українського народу. Також клас відвідав пам’ятні місця та вшанував полеглих хвилиною мовчання.
Пам’ятаємо кожного.




